Відгук від Оксана К. 02.07.2020

В медичний центр Докторпро+ звернулася вперше. Обслуговуванням лікаря гінеколога-ендокринолога Вербової Сніжани Василівни та лікарем кабінету ультразвукової діагностики Рожньовим Є.Ю. задоволена. Персонал ввічливий, привітний. При спілкуванні і наданні кваліфікованої консультації забуваєш про проблеми. Відвідуванням даного медичного центру задоволена.
Оксана К.
Черкаси, 02.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, що в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах