Відгук від Ярослава М. 22.06.2020

Відчула дискомфорт при ходінні до туалету. Дуже злякалася, бо раніше з таким не зіштовхувалась. Навіть не знала до якого спеціаліста звертатися. Позвонила в контакт центр, розказали про підготовку до проктолога, почала хвилюватися ще більше . З лікарем пощастило - Панасенко С.О кваліфікований спеціаліст, не порадував лише діагноз "геморой". Тепер у мене є час обдумати дану ситуацію і розпочати запропоноване лікування . До того ж поетапна оплата лікування робить лікування демократичним та доступним.
Ярослава М.
Кропивницький, 22.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославо. Вдячні Вам, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом відвідання нашої клініки. Згодні з Вами, своєчасне звернення до медичного закладу значно полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших клініках, дозволяє позбутися проктологічних захворювань без госпіталізації та оперативного втручання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Панасенко Сергій Олександрович

Хочу висловити величезну подяку чудовому доктору Панасенко Сергію Олесандровичу! Дуже делікатний та чуйний лікар, а також професіонал своєї справи. Операція з видалення вузлів та поліпа була зроблена швидко та якісно. Більше б таких лікарів нашій медицині! Всім рекомендую ОН Клінік, звертайтеся, не бійтеся, тут вас зрозуміють та допоможуть!
Людмила , 15.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки