Відгук від Ірина 19.06.2020

Відчуття двоякі. Я розумію, що моя оцінка дуже суб'єктивна і все ж вирішила написати. Дівчата в реєстратурі уважні та люб'язні. А з лікарями, на жаль, розчарування. Позитивні емоції тільки на прийомі у лікаря УЗД Кравченко В.Ю. У дерматолога Віцинської О.І. склалося враження, що незаможні пацієнти її менше всього цікавлять. Дві хвилини прийому (діагноз точний, але він із простих)), реклама засобів для догляду за шкірою і до побачення. Гінеколог Іванічко О.А. взагалі здивувала своїми методами)) Ціль - переманити до себе в поліклініку і розкрутити ще на купу непотрібних аналізів, які вона майже не дивилася (я "повелася", думала зекономити ))) і також пропозиції купити в неї ліки.
Ірина
Кропивницький, 19.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо Вам за зворотний зв’язок та діалог зі Службою контролю якості. Наша клініка надає якісні медичні послуги та вболіває за свою репутацію. Ми цінуємо кожного пацієнта незалежно від його статку й рівня доходу. При цьому ми не несемо відповідальності за послуги, процедури й аналізи та інше, що проводилися поза межами клініки. Точний діагноз і призначення відповідного лікування — першочергове завдання лікаря. А тривалість прийому не завжди є показником ефективності. Приносимо вибачення за дискомфорт та пропонуємо додатковий варіант лояльності. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Зичимо Вам здоров’я та чекаємо на наступному прийомі в нашій клініці згідно попереднього запису.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кравченко В’ячеслав Юрійович

Не одноразово звертаюся саме до цієї клініки. Чудові спеціалісти, чуйні, ввічливі. Лікар Кравченко В.Ю. завжди дуже чуйний, ввічливий, професійний. Лікар дуже компетентний, терплячий, усе роз’яснює.
Олена , 24.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Кропивницькому