Відгук від Дарій Захарович 17.06.2020

Після довгого періоду нестерпних больових відчуттів дружина змусила звернутись до проктолога. Вибір зупинився на клінікі «ДОКТОР+ПРО». Добре, що записатись можна цілодобово, наступного дня нас прийняв лікар Павельчак А.М. Діагноз – внутрішній геморой. Весь курс лікування проходив в приємній атмосфері. Діагноз – не вирок!
Дарій Захарович
Біла Церква, 17.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарій Захарович. На жаль, часто так трапляється, що пацієнти відкладають візит до спеціаліста маючи проктологічні проблеми. Але своєчасне звернення до медичного закладу полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Наші спеціалісти повною мірою володіють малоінвазивними методами лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах, госпіталізації та відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки