Відгук від Людмила 04.06.2020

Звернулась з проблемами по гінекології в Докторпро до Вербової С.В. Сніжана Василівна уважно віднеслась до моїх скарг, вислухала, оглянула. Я вже прийшла з аналізами, тому здавати було не потрібно, хоча відразу ж можна здати аналізи в клініці і зробити УЗІ. Довго писати не буду, але гінеколог поставила діагноз і дала мені рекомендації щодо лікування. Такого відношення як тут до мене, я не відчувала в інших лікарнях. Рекомендую!
Людмила
Черкаси, 04.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Сніжани Василівни Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки