Відгук від Ірина 28.05.2020

Дуже гарна клініка. Приємний ввічливий колектив, кваліфікований персонал. Дуже задоволена. Особливо хочу відзначити лікаря Узі, Зубеня Е.М., під час обстеження я почувала себе комфортно. Лікар професійно відповела на всі мої питання, процедура пройшла без затримки. Приємно, що не довелося сидіти в чергах в очікуванні. Дякую!!!
Ірина
Чернігів, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми дуже раді, що перебування в нашому медичному центрі було для вас комфортним та ефективним. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Зубеня Катерина Михайлівна

Перебуваючи на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики Зубені Катерини Михайлівни, проходила дослідження у дуже зручних умовах. Лікар – професійна, уважна до деталей людина. Детально проводить консультацію, надає професійні та необхідні поради.
Вікторія Миколаївна , 29.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Чернігові