Відгук від Олена 25.05.2020

В 2011 році звернулась в Центр до спеціаліста проктолога. Вражена була сервісом, стерильністю. Лікування пройшло успішно. (Центр був на Кірова) В 2019 році знову прийшлось звернутися з проблемами до проктолога. Випадково потрапила до лікаря Сало Романа Юрійовича. Успішно пролікувалась, при потребі звертаюсь лише до нього. Добре, що в електронному вигляді зберігаються дані про відвідування і призначення, і діагнози. Не потрібно переказувати свою історію хвороби. Ще до прийому лікар з усім ознайомлений. Дякую, що ви є.
Олена
Черкаси, 25.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки