Відгук від Наталія, 390444 14.05.2020

Проходила обстеження УЗД в лікаря Валюха Ігоря Михайловича. Залишилася задоволена, так як лікар уважний все ретельно обстежив виявив мої проблеми та наголосив увагу з чим треба бути завбачливим . Тепер проблеми свої я знаю та за допомогою Доктор Про будемо з ними боротися . Всім рекомендую.
Наталія, 390444
Черкаси, 14.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями щодо відвідування нашої клініки. Лікар Валюх І.М. кваліфікований та уважний спеціаліст, а в комплексі з високотехнологічним обладнанням, яке використовується в нашій клініці, можливо отримати дійсно якісний результат діагностики. Ми раді, що процедура УЗД пройшла для вас на позитивній ноті, а результати обстеження були для Вас зрозумілі та інформативні. Завжди готові допомогти в разі необхідності та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Валюх Ігор Михайлович

Відвідала клініку Доктор Про вперше. Вражена! Роботою рецепшена і лікарів УЗД, Гастроентеролога, дають вичерпну інформацію про стан здоров’я, розписують чітко і зрозуміло лікування. Чисто і гарно. Персонал спілкується з посмішкою і щирістю. Ти відчуваєш що тут люди націлені на допомогу хворій людині. Буду завжди рекомендувати всим своїм друзям!!! Великий +...
Наталія , 30.04.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Кропивницькому