Відгук від Катерина 14.05.2020

Перше враження завжди дуже важливе. Лікар Старобор С.М. і правді турботлива людина зі щирим бажанням допомогти. Це був мій перший візит, де вислухали скарги та дали рекомендації та запропонували орієнтовне меню для покращення мого теперішнього стану. Окрема подяка за чистоту та охайність приміщення та привітність персоналу.
Катерина
Кропивницький, 14.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Ми раді, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Старобор Світлана Миколаївна

Хочу висловити слова подяки доктору-гінекологу Смірній Ірині Григорівні за її професіоналізм, а саме за правильно поставлений діагноз при першому зверненні, правильно підібране обстеження і лікування. У найкоротші терміни методи лікування і сучасна медична апаратура, які надає клініка, дали позитивний результат. Велике спасибі Вам, Ірино Григорівно, за уважність, людяність, добре ставлення....
Олена , 12.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гастроентерологи в Кропивницькому