Відгук від Наталія 30.04.2020

Відвідала клініку Доктор Про вперше. Вражена! Роботою рецепшена і лікарів УЗД, Гастроентеролога, дають вичерпну інформацію про стан здоров’я, розписують чітко і зрозуміло лікування. Чисто і гарно. Персонал спілкується з посмішкою і щирістю. Ти відчуваєш що тут люди націлені на допомогу хворій людині. Буду завжди рекомендувати всим своїм друзям!!! Великий + в тому, що ти попередньо записуєшся на прийом до лікаря, тому не має черг, сварок між людьми. Атмосфера дуже приємна!!! Баранова Н.М. і Валюх І.М. була у цих лікарів.
Наталія
Кропивницький, 30.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, що в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Валюх Ігор Михайлович

Проходила обстеження УЗД в лікаря Валюха Ігоря Михайловича. Залишилася задоволена, так як лікар уважний все ретельно обстежив виявив мої проблеми та наголосив увагу з чим треба бути завбачливим . Тепер проблеми свої я знаю та за допомогою Доктор Про будемо з ними боротися . Всім рекомендую.
Наталія, 390444 , 14.05.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Кропивницькому