Відгук від Олена Сергіївна 13.04.2020

Мені потрібно було зробити УЗД черевної порожнини, тому що турбували неприємні болі в цій області. На обстеження потрапила до Валюха Ігоря Михайловича. Отримала справді професійну консультацію компетентного спеціаліста. Лікар все доступно розповів та пояснив. Дуже задоволена, що в нашому місті такий високий рівень обслуговування. Рекомендую!!!
Олена Сергіївна
Кропивницький, 13.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Сергіївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до клініки завдяки Вашим порадам. Бажаємо здоров'я та гарного самопочуття!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Валюх Ігор Михайлович

Проходила обстеження УЗД в лікаря Валюха Ігоря Михайловича. Залишилася задоволена, так як лікар уважний все ретельно обстежив виявив мої проблеми та наголосив увагу з чим треба бути завбачливим . Тепер проблеми свої я знаю та за допомогою Доктор Про будемо з ними боротися . Всім рекомендую.
Наталія, 390444 , 14.05.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Кропивницькому