Відгук від Світлана 31.03.2020

Хочу подякувати лікарю-проктологу Слєсарчуку Віктору Васильовичу. Я проходжу курс лікування у нього, задоволена результатом. Вдячна йому за чуйне ставлення до пацієнта, глибоке розуміння проблеми та високий професіоналізм, кваліфікована допомога. А також дуже вдячна ендоскопісту Дробинко С.А. який проводив мені колографію. Діагностика пройшла швидко і безболісно. Весь медичний персонал був привітний і турботливий, особливо анестезіолог Хомик І.В.
Світлана
Біла Церква, 31.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших клініках, дозволяє позбутися від неприємних проблем без госпіталізації та оперативного втручання. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки