0 800 30 11 77

Відгук від Людмила 19.03.2020

Я відвідала кабінет ендоскопії. Я дуже боялась цієї процедури. Але мене заспокоїла медсестра. Зробили цю процедуру зовсім безболісно. Були дуже неприємні відчуття. Але медсестра весь час мене заспокоювала. Говорила, що треба потерпіти це зовсім недовго, щоб знати що мене мучає, непокоїть. Я не можу їсти, мене тошнить, відчуття важкості в шлунку. У мене виявили язву шлунку з коровотечею. Тепер я знаю що у мене і буду лікуватися, щоб бути здоровою.
Людмила
Черкаси, 19.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Гастроскопія є надзвичайно важливою для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримую лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортна та інформативна. Щиро дякуємо Вам за детальний відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.