Відгук від Єлизавета З. 18.03.2020

Звернулася до лікаря Вінниченко Інни Олександрівни на обстеження. Дуже хороший врач, хороше ставлення до пацієнтів. Я дуже рада, що потрапила саме до неї. Я звернулася до лікаря з приводу свого питання жіночого здоров'я вона мені назначила аналізи, які виявили бактеріальний вагіноз. Прописала лікування, згідно результатів аналізів. Я пролікувала, відчуваю себе дуже добре. Вдячна лікарю. Рекомендую клініку ДОКТОРПРО.
Єлизавета З.
Черкаси, 18.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення неприємної проблеми та залишилися задоволені результатом. Ви переконалися на власному досвіді, що в нашій клініці працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки