Відгук від Віра Іванівна 25.02.2020

Хочу подякувати лікарю акушеру-гінекологу Вінніченко Інні Олександрівні за такий професійний прийом. Лікар ще молода, а має вже такий високий професійний рівень в своїй діяльності. Конкретно: у мене стояла 20 (двадцять років) спіраль. Я дуже боялась іти її знімати. І наважилась прийти до вашого центру. Чому боялась? Бо попередню шестирічну спіраль знімала в жіночій консультації із страшними болями. А цій спіралі 20 років!!! Я була дуже вражена від професійних якостей Інни Олександрівни. Спіраль була знята швидко і безболісно!!! Велике Вам Дякую!!!
Віра Іванівна
Черкаси, 25.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро Іванівно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Хочемо зазначити, що своєчасне звернення до спеціаліста є запорукою міцного здоров'я. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Рекомендуємо не забувати о профілактичних оглядах. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки