Відгук від Наталья карта 368712 24.02.2020

Вже рік періодично відчувала болі, але звернулася до проктолога тільки зараз. Мені порекомендували клініку "ДокторПро" Доктор Пархомовський М.А. оглянув, заспокоїв і кваліфіковано проконсультував. Не тільки на словах поставив діагноз, але і показав на моніторі. Коли ти не тільки чуєш, а щей бачиш, зовсім інше сприйняття. Зараз знаходжусь на лікуванні у лікаря. Все не так погано, чим малювала уява. Лікування не займає багато часу і я можу йти на роботу. Почуваюсь набагато краще. Дуже вдячна лікарю за допомогу і гарне відношення.
Наталья карта 368712
Черкаси, 24.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Щадні маловаінвазивні методики лікування, які використовуються в нашій клініці, дозволяють позбутися від проктологічних проблем без лікарняного листа та відриву від робочого процесу, що дуже важливо при сучасному ритмі життя. Нам приємно, що перебування у стінах «ДокторПРО» пройшло для Вас у комфортній атмосфері та розвіяло усі страхи щодо вирішення неприємної проблеми. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки