Відгук від Надія 19.11.2019

Я попала на прием до лікаря акушера-гінеколога Винниченко Іна Олександрівна на профогляд. При огляді лікар виявила зміни запального характеру шийки матки і було запропоновано дообстеження фемофор 8. Завдяки обстеженню лікаря отримала адекватну схему лікування що до данних результатів дообстеження. Лікар дуже приємна і обережно безболісно провела огляд.
Надія
Черкаси, 19.11.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями щодо роботи нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також комплексно підходять до діагностики та лікування. В чому Ви змогли переконатися особисто. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами звернення до нашої клініки. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки