Відгук від Марина М. 02.09.2019

25.07.2019р в МЦ «Доктор Про» я випробувала процедуру «Гастроскопія». Її проводив лікар Лелеко І. В. Враження були позитивні, лікар дуже делікатно та обережно зробив обстеження, що відрізняється від процедури та професійного підходу від державного медичного закладу. Дуже вдячна лікарю Лелеко І.В. за акуратність, уважність та делікатність. Вдячна всьому колектив МЦ «Доктор Про» за дбайливий підхід до пацієнтів.
Марина М.
Черкаси, 02.09.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук. Гастроскопія є надзвичайно важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримує лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортною. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах