0 800 30 11 77

Відгук від Денис 16.08.2019

Я звернувся в «Доктор Про» до лікаря – Кургуза Владислава Олександровича з проблемою – запалення простати. Лікар провів якісну консультацію та професійний огляд на основі якого призначив лікування та фізіотерапії, які виявилися дуже ефективними, результат яких, можна було спостерігати вже після 2-3 відвідування. Рекомендую даний медичний центр та особливо лікаря – Кургуза Владислава Олександровича, його професіоналізм допоможе Вам у вирішенні ваших всіх проблем. Дякую!
Денис
Черкаси, 16.08.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Вдячні за щирий відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді знати, що звернення до нашої клініки було ефективним та Ви цілком задоволені результатом. Наші лікарі використовують комплексний підхід до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.