Відгук від Таїса 9919 23.07.2019

Дуже довгий час мене турбував геморой та тріщина. Він проявлявся постійним болем, дискомфортом, печінням в задньому проході. Я не могла спокійно жити, стала дратівливою, майже завжди в поганому настрої. Впевнена – люди, які з цим стикались мене зрозуміють. Одного дня зустріла знайому, яка порадила мені звернутись у приватну клініку Доктор ПРО. Пам’ятаю, як хвилювалась перед першим візитом, але дарма. Моїм лікарем став Слєсарчук В. В. Перед оглядом заспокоїв мене, допоміг зосередитись. Докладно розповів про моє захворювання, показав на моніторі знімки зроблені під час огляду. Запропонував пройти курс лікування – я погодилась. Разом ми вибрали метод накладання латексних кілець. Це найбільш безболісний і ефективний спосіб вилікувати геморой. Я стала жити повноцінним життям. Дуже вдячна мед.центру «Доктор ПРО»
Таїса 9919
Біла Церква, 23.07.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таїсо. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. На жаль, часто так трапляється, коли пацієнти відкладають візит до спеціаліста маючи проктологічні проблеми. Але своєчасне звернення до медичного закладу полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі медичних центрів "ДокторПРО" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Звертатися до клініки за рекомендаціями — давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки