Відгук від Олена 18457 08.07.2019

В лютому 2019р звернулася вперше в мед.центр в суботу записалась на прийом до лікаря, і була приємно вражена роботою адміністратора Федоренко Ірини Василівни. Вона настільки співчутливо і турботливо віднеслася до мене, «не відпустила» до наступного разу, а одразу я попала до лікаря, як і хотілося мені. Я її дуже вдячна, бо вона заспокоїла мене, допомогла в обстеженні, вона приємна у спілкуванні і коли, наступного разу потрібно буде звернутися, хочеться звернутися саме до неї. Я вдячна Ірині Василівні за відношення!!! Спасибі велике!!!
Олена 18457
Черкаси, 08.07.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякую за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування, адже вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Завжди раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки