Відгук від Ніна, карта 9276 01.07.2019

Довгий час я займалась самолікуванням геморою вдома. Перепробувала різні засоби і мазі свічки, таблетки. Витратила дуже багато коштів, а ефекту ніякого. Навпаки – ситуація стала більш критичною. Настав час, коли я просто вже не могла терпіти. Звернулась в медичний центр «Доктор ПРО» за допомогою. На прийом потрапила до Корбута Л.М. Цей лікар допоміг мені позбавитись геморою. Спочатку поставив діагноз, докладно і зрозуміло розповів мені методики лікування, які можуть підійти в моїй ситуації. Курс тривав приблизно місяць, але дав свої результати. Тепер я почуваю себе чудово. Нарешті зник цей біль та дискомфорт, з яким я не могла нормально сходити до туалету. Дякую Вам велике за розуміння, допомогу, за Ваш труд.
Ніна, карта 9276
Біла Церква, 01.07.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Своєчасне звернення за медичною допомогою маючи проктологічні проблеми є запорукою ефективної діагностики та лікування. Хочемо зазначити, що зволікання та самолікування може ускладнити процес одужання та привести до виникнення ускладнень. У Мережі медичних центрів "ДокторПРО" використовуються сучасні методи, які дозволяють позбутися від геморою без операцій та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки