Відгук від Сергій 23.05.2019

Був на лікуванні і обстежувані в клініці "Доктор Про"міста Біла Церква.З великою вдячністю, хочу висловити слова подяки чудесному лікарю-проктологу, відмінному фахівцю і просто чудовій людині Корбуту Леоніду Миколайовичу .Рекомендую "Доктор Про",дуже гарний підхід до кожного пацієнта зі сторони персонала! Респект Леоніду Миколайовичу і всьому персоналу клініки"Доктор Про" в місті Біла Церква!
Сергій
Біла Церква, 23.05.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо Вам з щирий відгук. Сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших клініках, дозволяє вирішити неприємні проблеми без госпіталізації та оперативного втручання. Ми прагнемо зробити максимально комфортним перебування пацієнтів у стінах нашої клініки. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки