Відгук від Світлана 20293 22.05.2019

17.05.2019р я звернулася до лікаря отоларинголога Фомічова О.В. з болісними відчуттями в вусі та порушенням слухом. Лікар дуже уважно вислухав мене, обережно оглянув, делікатно та доступно пояснив причину проблеми, яка в мене з’явилась. Провів процедуру та чітко роз’яснив, що необхідно робити, щоб дана ситуація не з’явилась знову. Дуже вдячна Фомічову О.В. за професійний підхід. В подальшому впевнено буду рекомендувати лікаря своїм друзям та знайомим. Дякую!!!
Світлана 20293
Черкаси, 22.05.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Вдячні Вам, що знайшли можливість поділитися своєю історією. Своєчасно звертатися до лікаря є запорукою ефективної діагностики та лікування. У медичних центрах нашої мережі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки