Відгук від Олена 08.05.2019

В лютому 2019 року звернулася з діагнозом «Геморой» до лікаря Сала Романа Юрійовича. Отримала консультацію, лікування, видаляли тромб. Була дуже приємно вражена його роботою. Все пройшло, вилікувалось; все проходило безболісно, з великою турботою лікаря; відчула підтримку лікаря, заспокоєння. Висловлюю подяку проктологу Роману Юрійовичу. Спасибі велике!!
Олена
Черкаси, 08.05.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що довірившись нашому лікарю-проктологу Ви змогли позбавитися від неприємної проблеми. Діагностика та лікування в клініках нашої Мережі проходить у комфортній атмосфері, з використанням сучасних малоінвазивних методів. Процедури проводять без госпіталізації, не потребують довготривалого періоду реабілітації та зміни звичного ритму життя. Запорукою здоров'я та гарного самопочуття є вчасне звернення до медичного закладу та регулярні профілактичні огляди. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки