Відгук від Віра 18.02.2019

Пройшла кус лікування геморою в клініці Доктор ПРО і дуже задоволена і лікуванням та відношенням до пацієнтів. Моїм лікарем був Кулик А.М. фахівець своєї справи. Його людяність та професіоналізм допомогли мені позбавитись такого захворювання. Перший візит дуже хвилювалась, а коли лікар вислухав мене уважно про мої скарги і грамотно розповів про методи діагностики та лікування тривоги як і не було. В оглядовому кабінеті, лікар при огляді користувався гелем, який знеболив, больових відчуттів не було. Провів огляд за допомогою інструментів і показав мені на екрані. Згідно ступеня мого захворювання порекомендував методи лікування. Мені більше підійшов метод латексного лігування. Зручний він тим, що на прийом до лікаря потрібно з’являтися один раз на тиждень, не потрібно лікарняного листа та проводити час на лікарняному ліжку. Ти залишаєшся активною людиною, ходиш на роботу, займаєшся своїми справами. Лише за 4 візити я забула, що таке геморой. Дякую лікарю Кулику за його компетентність та чуйне ставлення до хворого. Рекомендую клініку Доктор ПРО всім хто ще має таке захворювання як геморой.
Віра
Біла Церква, 18.02.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Щиро дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом лікування в нашій клініці під наглядом лікаря-проктолога Кулика А.М. Нам приємно, що Андрій Миколайович допоміг Вам позбутися від неприємної проблеми. Сучасні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, які застосовуються в нашій Мережі, дозволяють пацієнту в короткий термін покращити якість життя без зміни звичного графіку, не потребують лікарняного листа та мають короткий термін реабілітації, у порівнянні зі звичайним хірургічним втручанням. Латексне лігування як метод лікування геморою дійсно довів свою ефективність на практиці, що підтверджується також Вашим конкретним випадком. Нам приємно, що наші спеціалісти та комфортна атмосфера допомогли розвіяти страхи та налаштувати на позитивний лад. Завжди готові допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки