Відгук від Вікторія 29.11.2018

Вадим Борисович, Дуже дякую за чудове обслуговування! Задоволена лікуванням і результатом. Мої переживання були безпідставними – лікар уважний, і процедури пройшли без ускладнень. Процес одужання не завдавав ніяких змін у житті. Бажаю кожному хто має проблему звертатися і лікуватися – все набагато простіше, ніж здається спочатку. Лікарю добра і здоров’я!
Вікторія
Черкаси, 29.11.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за Вашу довіру та позитивний відгук. Нам приємно, що під наглядом спеціаліста Федоткина В.Б., Ви змогли вирішити проблему, яка Вас турбувала. Вадим Борисович дійсно кваліфікований та уважний спеціаліст, в чому Ви змогли переконатися особисто. В нашій Мережі використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити неприємні проблеми не змінюючи звичний спосіб життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки