Відгук від Інна 21.11.2018

Були в гінеколога вперше і заплатили за прийом 210грн + аналізи 1900. Повторний візит 150грн +500 за те що тобі випишуть рецепт від хворі. За що 500? Якщо 150грн уже заплачені за прийом. ДЕБІЛІЗМ. Я звонила і виясняла на, що мені відповіли, що 500грн це тіпа за майбутній прийом заплачені. За який майбутній? Може я до вас і не прийду більше. Я в шоці!!!!!!!! На сайті за 500 грн нігде не вказано. Завтра буду звонить і добиваться повернення цих грошей. Цей чек в наявності. А ні то буду телефонувати в МОЗ.
Інна
Черкаси, 21.11.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що нами проводиться предметний розбір звернень тільки від самих пацієнтів клініки. В даному випадку Ви не є пацієнтом клініки, не були присутні на прийомі лікаря. Пацієнтка особисто отримала всю необхідну інформацію на прийомі у лікаря. Всі послуги в клініці оплачуються пацієнтами згідно затвержденого прейскуранту та в добровольному порядку. Пацієнти на власний розсуд приймають рішення про прийнятность послуг з урахуванням вартості. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки