Відгук від Валентина 7101 19.10.2018

Я звернулася в клініку «Докторпро» мене оглянув доктор Комлевий Р. О., який надав мені якісне лікування, провів діагностику на сучасному обладнанні, пройшла курс лікування методом латексного лігування, після якого почуваю себе добре. Вдячна всьому медичному персоналу за уважне ставлення.
Валентина 7101
Чернігів, 19.10.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино! Нам приємно, що під наглядом лікаря Ростислава Олександровича Комлевого, Ви змогли позбутися неприємної проблеми. Малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашій клініці, дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, хірургічного втручання та не змінюючи звичний спосіб життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Петрусенко Оксана Павлівна

Петрусенко Оксана Павлівна - лікар, яку хочеться рекомендувати! Дуже відповідальний фахівець, уважна і позитивна. Огляд проходить в комфортних умовах, знайшла причину і дуже нам допомогла. Величезне дякую особисто і клініці, в якій можна дуже швидко пройти всі необхідні обстеження та аналізи. Раджу всім!!!
Вадим , 10.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки