0 800 30 11 77

Відгук від Лариса №15102 12.10.2018

Подобається, що в медичному центрі «ДокторПРО» уважне ставлення до пацієнтів, привітний персонал. Задоволена, що в одному центрі, можна отримати різні медичні послуги. Чередніченко Світлана Іванівна доступно пояснює наявну проблему, надає рекомендації і я сподіваюсь, що з її допомогою моя проблема буде вирішена. Гайда Світлана Валеріївна, лікар, з яким приємно спілкуватись. Дуже вдячна їй за чуйність і призначене лікування. Почуваю себе добре і сподіваюсь, що і в подальшому все буде добре. Бажаю всьому персоналу здоров’я!
Лариса №15102
Черкаси, 12.10.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за щирий відгук та добрі слова на адресу наших спеціалістів. В стінах нашої клініки можливо за потребою відвідати різних спеціалістів, ми надаємо широкий вибір медичних послуг. Також у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасне високотехнологічне оснащення. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.