Відгук від Ангеліна 14.08.2018

Дуже вічливий, усміхнений лікар Величко Г. В. Дуже боялась коли записувалась. Звернувшись в клініку мене зустріли усміхнені, приємні дівчата адміністратори. На прийом до лікаря потрапила вчасно як і записувалась, лікар професіонал своєї роботи, чітко все об’яснив, подивився, взагалі мені все сподобалося. Буду рекомендувати друзям і сама за необхідності звернусь.
Ангеліна
Черкаси, 14.08.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ангеліно! Величко Григорій Вікторович – лікар нового покоління, який підходить комплексно до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи особливості кожного. Комфортні умови перебування в нашій клініці, в поєднанні з сучасним обладнанням, повністю руйнують стереотипи, міфи та страхи стосовно медичних закладів. Завдяки відгукам наших пацієнтів, ми маємо можливість коригувати та удосконалювати систему медичного обслуговування. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до нашої клініки завдяки Вашим рекомендаціям. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Величко Ірина Олексіївна

Дуже задоволена прийомом у Величко Ірини Олексіївни. Доброзичлива, ввічлива, відкрита, добра. Все детально розповіла, показала, підбадьорила, відповіла на запитання. Вважаю, що мережі Он клінік неймовірно пощастило мати такого професіонала у своїй команді
Ірина , 16.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки