Відгук від Тетяна 24.07.2018

Добрий день всім тим хто читає мій відгук. Перше за все я б хотіла попросити тих людей хто хворіє, які вагаються лікуватись чи ні лікуйтеся!!! І дуже важливо не займатись самолікуванням. Я сама ветлікар думала, що якщо маю якесь розуміння в медицині то справлюсь. Хворію з 12 років мені 25. Зараз лікуюсь в «Доктор Про». Мій лікар Корбут Л. М. з залізними нервами на мій погляд, з гарячим добрим серцем та ЗОЛОТИМИ РУКАМИ!!! Я ще лікуюсь, але вже дуже йому вдячна за заново подароване життя!!! Низький вам уклін і міцного здоров’я! Ви для мене перший після Бога! Я застосовувала багато дорогих і дешевих свічок, мазів, знаменитих Реліф, Проктозан. Свічки сотнями, мазі впирскувала поки могла і більше чим вказано в дозі. Трохи знімало біль. Проблеми в мене і ззовні і внутрі геморої. Ще й дві тріщини. Коли болі і кров і не могла сходити в туалет без сліз, криків стогнання або взагалі забивало дихання, я почала шукати де це лікується. Коли ви дивитесь рекламу слухайте уважно – усувають симптоми, а не лікують!!! З такими болями я не хотіла жити хотіла собі, щось зробити, але в мене двоє маленьких діток 6 міс і 4 роки. Вони мене тримали, але коли я їх не змогла обійти і позвонила чоловіку, щоб приїхав дивитись за ними в чоловіка здали нерви в нього і він спитав в друзів хтось лікувався в «Доктор Про». Я зателефонувала і записалась. Люди не доводьте себе до такого, як я!!! Лікуйтесь!!! Тут не лікують, тут рятують!!! Я з Черкаської обл., приїхала в Білу Церкву. Там зустріла людей з Житомира, які теж приїхали на лікування. Отже, задумайтесь!!! Сам лікар зробив свою репутацію без мого відгука, а своєю роботою. І всежтаки раджу Корбута Леоніда Миколайовича. Будьте здорові!!! Дякую. І не вагайтесь, а лікуйтесь в професіоналів своєї справи.
Тетяна
Біла Церква, 24.07.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно! Дякуємо Вам за розгорнутий відгук та Вашу думку щодо нашої клініки та лікаря-проктолога Корбута Л.М., за допомогою якого Вам вдалося суттєво покращити якість життя. Леонід Миколайович видатний та висококваліфікований лікар з величезним досвідом, в професійних якостях якого Ви змогли переконатися на власному досвіді. Проктологія − одна з провідних спеціалізацій нашої клініки, в якій вже напрацьовано колосальний досвід лікування. Сучасні малоінвазивні методики та новітнє обладнання, яке використовується в нашій Мережі, дозволяє позбутися проктологічних захворювань без госпіталізації, оперативного втручання та не змінюючи звичний спосіб життя. Сподіваємось, що Ваші рекомендації допоможуть потенційним пацієнтам визначитися з вибором медичного закладу та спеціаліста. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки