Відгук від Ніна 17.07.2018

Пацієнтом клініки Доктор ПРО являюся дуже давно. Маю проблему з тромбозом гемороїдальних вузлів. Лікуюся у лікаря Пархомовського М. О. Дуже уважний і кваліфікований лікар. Завжди дуже уважно вислухає і пояснить. Процедури проводить безболісно і підтримує під час всього лікування. Персонал клініки завжди чемний і уважний до кожного клієнта. А головне, що в клініку можна звернутись у будь-який час. Результатом лікування я задоволена і рекомендую клініку всім знайомим.
Ніна
Черкаси, 17.07.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Щиро дякуємо Вам за довіру та вибір нашої клініки. Нам приємно, що під наглядом уважного та кваліфікованого лікаря Максима Олександровича Пархомовського Ви знайшли рішення неприємної проблеми. В Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, без хірургічного втручання та не змінюючи звичний спосіб життя. Ми прагнемо зробити максимально комфортним перебування у стінах нашої клініки для усіх пацієнтів, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до нашої клініки завдяки Вашим рекомендаціям. Не забувайте про профілактичні огляди, бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки