Відгук від №6736 Олександр 18.05.2018

Звернувся в клініку ДокторПРО з болями в задньому проході, які посилювалися при випорожненні, а тут ще й з'явилась кров. Записався на зручний час. Дуже хвилювався. Записали мене до лікаря з вищою категорією Корбута Л.М. Зайшовши в кабінет я зрозумів, що лікар має великий досвід. Уважно мене вислухавши, запропонував пройти на огляд. В огляд входить обстеження аноскопія та ректороманоскопія. Стан мого кишківника мені показали на екрані і лікар розказав і показав, що в мене. Мені було запропоновано на вибір два методи лікування це лігування латексними кільцями або дезартеризація (HAL-RAR) процедура яка проводиться за 1 раз. Я обрав латексне лігування. Це лікування проводилося поетапно на прийом до лікаря я приходив кожні 10-15 днів, 4 рази. Процедура проходила швидко і безболісно, я не втрачав працездатності і жив звичним життям. Після процедури на тріщині лише був дискомфорт, який знімався за допомогою свічки. Зв'язок з лікарем був цілодобовим і я міг з ним порадитися, але не було потреби. Вдячний лікарю Корбуту Л.М та всьому персоналу клініки за турботу, доброзичливість, чуйність, а головне, що допомагають в такій делікатній справі, адже мазі і свічки приносили мені лише тимчасове полегшення і то не завжди. Тепер я раджу всім знайомим лише клініку Доктор ПРО.
№6736 Олександр
Біла Церква, 18.05.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Радіємо, що у Вас залишились лише позитивні враження від відвідування нашого центру. В «ДокторПРО» для вирішення проблеми пацієнту пропонується декілька безопераційних методів лікування геморою, кожен з яких дозволяє ефективно позбутися захворювання з мінімальними затратами часу та коштів. Протягом всього періоду реабілітації лікар пильно стежить за процесом одужання, надає рекомендації та консультації. Дякуємо за відгук та рекомендації. Завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки