Відгук від Ксенія 27.04.2018

24.03 та 14.04.2018 я відвідала Ваш чудовий, новий, добре обладнаний та привітний центр. Цікавили УЗД обстеження, з чим мені допоміг – я щиро вважаю – лікар від Бога, Людина з великої літери, компетентний професіонал і уважний до як дрібних, так і більших деталей, що надзвичайно важливо для всебічного обстеження пацієнта Довбня Віталій Петрович. Вашій клініці, і нам, вашим відвідувачам пощастило, що цей професіонал, спеціаліст і Людина у Вас працює. Віталіє Петровичу, я Вам щиро вдячна за те, що Ви бачите і за інформацію, яку мені дали.
Ксенія
Черкаси, 27.04.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ксеніє! Дякуємо за приємні слова в адресу медичного центру та Віталія Петровича зокрема. Погоджуємось з Вами, інформативність та точність ультразвукової діагностики залежить від найменших дрібниць, які може розшифрувати лише кваліфікований лікар завдяки сучасному обладнанню. Довбня Віталій Петрович - фахівець з великим досвідом роботи та безмежним бажанням допомогти кожному пацієнту. Радіємо, що під час обстеження Ви отримали відповіді на всі необхідні питання. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах