Відгук від Людмила 30.03.2018

Проходила лікування в клінікі «ДокторПРО», дуже задоволена результатом. Хочу висловити подяку усьому медичному колективу, а особливо відмітити лікаря Корбут Л.М. Під час лікування були застосовані малоінвазивні методики, як виявилось лікування справді може бути безболісним, процедура лікування займає дуже короткий проміжок часу і після неї можна займатись звичними справами, як кажуть: «Без відриву від виробництва» Процедура попереднього запису дозволяє розпланувати свій час й не витрачати його дарма на проведення в черзі. Під час лікування була ситуація коли потрібно було дещо уточнить у лікаря, для цього достатньо було зателефонувати до колцентру і вони відразу з’єднали з лікарем, ситуація була вирішена швидко і якісно, це дуже зручно! Після завершення лікування відчуваю себе по-справжньому здоровою людиною, дякую за допомогу та Ваший професіоналізм!
Людмила
Біла Церква, 30.03.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Людмило, доброго дня! Дійсно, лікар Корбут Леонід Миколайович має безсумнівний авторитет серед колег та пацієнтів. Висока кваліфікація лікаря та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи найдрібніші нюанси перебігу захворювання, дають можливість ефективно лікувати навіть занедбані випадки. Вміння вдало використовувати сучасне діагностичне обладнання та новітні методики лікування позитивно впливає на процесс одужання, має швидкий реабілітаційний період, дає можливість значно заощадити кошти і час та поліпшити якість життя кожному пацієнту. Клініка залишається на зв'язку з пацієнтом цілодобово, тож є можливість швидко отримати необхідну інформацію. Сподіваємось, що Ваш відгук буде корисним всім людям, які ще не наважились звернутись за медичною допомогою, ажде при своєчасному зверненні до лікаря можливо уникнути ускладнень. Бажаємо Вам здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки