Відгук від Любов Іванівна 12.09.2017

Хочу подякувати за турботливе лікування Буренко Вадима Володимировича, за його доброзичливе ставлення до своїх пацієнтів. Всім раджу звертатися в лікувальний центр "Доктор про" завчасно , ніяких страхів не повинно бути, тим більше з таким працюючим персоналом. Операція проходить безболісно, головне позитивно настроїтися. Дуже вам вдячна, велике вам спасибі.
Любов Іванівна
Біла Церква, 12.09.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любов Іванівна. Дякуємо за щирі та теплі слова на адресу лікаря Буренко В.В. Довіра до лікаря, яка формується з перших хвилин прийому, має велике значення в процесі лікування. Сучасні методи лікування дозволяють не змінювати звичний ритм життя від діагностики до одужання. Як відомо, для лікаря ідеальні умови праці це: сучасне обладнання, можливість систематичного підвищення кваліфікації, що є в усіх центрах нашої мережі. Тому в нашій команді лише авторитетні лікарі, які люблять медицину і поважають пацієнтів. Сподіваємось, Ваш позитивний досвід лікування в нашій клініці стане у нагоді для тих, хто ще не зважився відвідати лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки