Відгук від Жанна, № 2/1032 16.08.2017

Лікуванням в клініці задоволена, до завершення курсу лікування псоріатичні бляшки зникли повністю, препарати підібрані добре, медичний персонал ввічливий та уважний до своїх клієнтів. Рекомендую медичний центр "Доктор ПРО" для лікування псоріазу, у мене псоріаз більше 30ти років, результатом лікування задоволена.
Жанна, № 2/1032
Біла Церква, 16.08.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно! Дякуємо за довіру та вибір нашого медичного центру для лікування. Як ми знаємо, псоріаз - хвороба, від якої на сьогоднішній день немає можливості повністю вилікуватися. Але в наших медичних центрах застосовується комплексне лікування унікальними ізраїльськими препаратами, яким немає аналогів в аптечній мережі. Ми допомагаємо пацієнтам, які хворіють на псоріаз, досягти тривалої ремісії. Перші позитивні результати видно зазвичай через два тижні систематичного лікування. Сподіваємося, що Ваш відгук про результативне лікування у нашій клініці допоможе людям з подібною проблемою визначитися з вибором лікувального закладу. Бажаємо Вам здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Скакун Тетяна Миколаївна

Звернулася до Скакун Т.М. лікаря-дерматолога. Робила все за її рекомендаціями тож швидко все подіяло. Клініка чудова, персонал теж.
Аліна , 24.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки