Відгук від НАТАЛЬЯ 19.06.2017

Добрго дня! Сьогодні була на прийомі у лікаря вдруге. По плану проводили лігування внутрішнього гемороїдального вузла,- враження якісь двоякі від прийому. Якщо при першому візиті за консультацію та лігування вузла я заплатила 1200 грн і була в лікаря не більше 10 хвилин, то сьогодні на прийомі я була 3-5 хв, екран для відображення процедури і не включався, а коштувало все це у 2,5!!! рази більше,- тобто 2500 грн. Як на мене, занадто завищено і абсолютно не аргументовано.
НАТАЛЬЯ
Біла Церква, 19.06.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє! Звертаємо Вашу увагу на те, що під час первинного прийому лікаря Вам було проведено повноцінний проктологічний огляд, в тому числі інструментальний, з візуалізацією процессу обстеження. Візуалізація для пацієнта проводиться на первинному огляді з метою більш доступно надати пацієнту роз'яснення по виявленим проблемам. Після чого лікар детально пояснив результати огляду, встановлено діагноз та запропоновано варіанти лікування. Лікар ознайомив Вас із загальною вартістю лікування виявленної патології, і Ви надали письмову згоду на початок лікування. По програмі лояльності ми надаємо змогу нашим пацієнтам проводити оплату за лікування частинами, і це не є відокремленою оплатою за проведені Вам процедури. В сумі загальна вартість лікування не зміниться, тому можливо сплатити за комплексне лікування одним платежем. Більш детальну інформацію та пояснення Ви отримали в телефонному режимі. Чекаємо Вас в клініці для продовження лікування, та бажаємо швидкого одужання!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки