Відгук від Дмитро, карта 834 16.01.2017

Дуже задоволений лікуванням, чудове відношення до пацієнта. Високий рівень кваліфікації лікаря і медсестер. Комплексний підхід до вирішення проблеми, результат дуже вразив. Схуд, стан шкіри став чудовий, після капельниці і уколів ще більший позитивний результат! Буду звертатись знову і рекомендувати клініку друзям і знайомим. Процвітання Вам!
Дмитро, карта 834
Біла Церква, 16.01.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за позитивний відгук про медичне обслуговування в нашій Клініці. Ви, як пацієнт, є взірцем для тих людей, хто багато разів розпочинав лікування у декількох лікарів та медичних установах, але з різних причин не доводив процес до логічного завершення. Саме повне взаємопорозуміння з лікарем, рішучість та відповідальне ставлення самого пацієнта до призначень лікаря та свого стану, дають змогу швидко та якісно усунути прояви хвороби і покращити якість життя пацієнту. Комплексний підхід до рішення будь-яких медичних проблем дає змогу нашим пацієнтам отримати бажаний результат з довгостроковим ефектом. Будемо раді бачити пацієнтів за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Слісарчук Віктор Васильович

Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович , 01.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки