Відгук від Анна 12.08.2021

Хочу висловити подяку колективу гінекології ОН Клінік Харків (Палац Спорту) і (Гагаріна) за уважність і оперативність. Звернулася в клініку в п'ятницю о 18:00 за консультацією, так як після двох УЗД в іншій клініці, діагноз поставлений не був. Лікар гінеколог Тетяна Анатоліївна Мелікова, вислухавши, відразу провела на УЗД, для підтвердження позаматкової вагітності. Лікар УЗД Кондратьєва Наталія Євгенівна, підтвердила і показала мені. Тетяна Анатоліївна пояснила що операція необхідна, і заспокоїла. (Вагітність була планована і довгоочікувана). Я сказала що хотіла б щоб операцію зробили у них клініці. Вона відразу зв'язалася з оперують лікарем, а також з лабораторією. В суботу о 9:00 я вже здавала кров (передопераційний пакет). О 10:00 зустріч з оперуючим лікарем Дмитром Владиславовичем Стрюковим. Об 11:00 початок операції. Після операції 2 доби відновлення, за це величезне спасибі всьому персоналу, за турботу, позитивний настрій, співчуття, добре ставлення і чистоту. (ОН Клінік на Гагаріна). Дякуємо.
Анна
Харків, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за розгорнутий відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, а сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Мелікова Тетяна Анатоліївна

Хочу залишити відгук про гінеколога Мелікову Тетяну Анатоліївну та висловити їй величезну подяку за тактовність та професіоналізм у своїй роботі, якщо порівняти з лікарями в доктор Алексі – то це небо та земля!
Дар'я , 21.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки