Відгук від Олена 21.07.2021

В "ОН Клінік" довелося звернутися з досить делікатною проблемою, до лікаря-проктолога. За волею випадку лікуючим лікарем став Марусов Андрій Анатолійович. Не дивлячись на специфічність захворювання, доктор з першої хвилини навернув до себе, проявивши максимум уваги і професіоналізму, точно встановив діагноз і призначив лікування. Частиною лікування була операція, яка пройшла легко і практично безболісно. Велика подяка доктору Марусову А.А. і всьому персоналу "ОН Клінік" здоров'я і процвітання.
Олена
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Марусова А.А. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Щадні малоінвазивні методики, які застосовуються у нас у медичному центрі, дозволяють позбутися проктологічних проблем без госпіталізації та без відриву від звичного ритму життя. Ми раді, що перебування в стінах нашого медцентру було для Вас комфортним. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Марусов Андрій Анатолійович

Доброго дня, Хочу залишити відгук за результатами мого лікування у лікаря проктолога Марусова А.А. діагноз: геморойна тріщина. На першому прийомі лікар уважно вислухав історію моєї хвороби, потім провів аноскопію геморойної тріщини і встановив правильний діагноз моєї хвороби. Після цього правильно та грамотно підібрав медикаменти для лікування. моєї проблемної тріщини, (яка...
Микола , 30.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки