Відгук від Олена 20.07.2021

Хочу сказати Велике спасибі лікаря-практологу Марусову А. А. за лікування малоінвазивним засобом видалення гемороїдального вузла. Без операції. Процедура триває всього 2 хвилини, практично без болю, тільки відчувається укол 1 хвилина. Далі звичайне життя без лікарняного. Лікування зайняло 4 тижні (прийом ліків). Все чітко, з поясненнями проблеми і як розв'язати цю проблему. Дає повністю всю інформацію з рекомендаціями, лікуванням. Я дуже задоволена. Лікування дало позитивний результат. Величезне спасибі ЛІКАРЮ!
Олена
Оцінка:
Добрий день, Олено. Спасибі, що знайшли можливість публічно висловити свою думку. Марусов А.А. досвідчений, уважний і кваліфікований фахівець, в професійних якостях якого Ви переконалися на власному досвіді. У клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування геморою, які дозволяють обійтися без операцій і без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Марусов Андрій Анатолійович

Робив процедуру hall rar у доктора Марусова Андрія Анатолійовича, високий фахівець та професіонал, процес пройшов швидко і дуже якісно, повна підтримка після процедури навіть з моїми частими дзвінками та смс, дякую за сервіс та якість!
Артем , 21.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки