0 800 30 11 77

Відгук від Ірина 05.07.2021

Нарешті! Знайшла гідного, кваліфікованого і, головне, "свого" гінеколога - Ющенко Тетяну Олександрівну (ОН Клінік Одеса)! Вперше в житті під час огляду і спілкування з доктором не було почуття ніяковості і фізичного дискомфорту від гінекологічного дзеркала. Тетяна Олександрівна дуже ретельно зібрала анамнез, провела необхідні дослідження, взяла аналізи. При повторному зверненні детально і доступно розповіла про мій стан і призначила лікування якісними препаратами з доказовою базою. Сподобалися також привітність, прямолінійність і відкритість Тетяни Олександрівни, а особливо - тонке почуття гумору))) Величезна подяка доктору! Дуже рекомендую!
Ірина
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ющенко Т.А. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Раді, що візит в медичний центр був для Вас комфортним, результативним і Ви залишилися задоволені якістю обслуговування. Ми прагнемо, щоб кожен наш пацієнт відчував себе максимально комфортно протягом усього перебування в нашому медичному закладі, і пропонуємо сервіс високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Ющенко Тетяна Олександрівна

Відвідування ендокринолога та гінеколога. Високий професіоналізм лікарів, увага і чуйність до пацієнта, грамотне призначення лікування. Бездоганна чистота в кабінетах клініки.
Вікторія , 27.10.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.