Logo
0 800 30 11 77

Відгук від Ірина 02.06.2021

Звернулись в ОН Клінік для проходження УЗД серця для сина 6 років перед школою та спортивними змаганнями до лікаря Поповой Наталії Володимирівни. Лікар та сама процедура дуже сподобалося, все пройшло дуже легко. Лікар дуже приємна, легко знайшла контакт з дитиною, який боявся, лікар все розповіла та пояснила в деталях, за результатами надала рекомендації, та заспокоїла, так як раніше були проблеми, добре що все налагодилось. Лікар компетентна, все дуже сподобалося, тепер ми постійні клієнти в ОН Клінік!
Ірина
Миколаїв, 02.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Лікар Попова Наталія Володимирівна відповідально та уважно ставиться до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікарем і раді, що наш спеціаліст зміг виправдати довіру. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в наших медцентрах. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Попова Наталя Володимирівна

Були на УЗД серця у Попової Наталії, ми не вперше у цього доктора. Лікар дуже позитивний, професіонал своєї справи. Дуже любить дітей. Спасибі, рекомендую лікар...
Анастасія , 20.04.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Миколаєві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.