0 800 30 11 77

Відгук від Юрій 29.04.2021

Звернувся в дану клініку з підозрою на геморой. Потрапив на консультацію до лікаря Полянського Павла Антоновича. Діагноз лікар підтвердив, змішаний геморой 2 ступеня. Було назначено лікування латексними кільцями. Лікування проводилося в три етапи. Павло Антонович виявився професіоналом своєї справи. Безболісно провів видалення гемороїдальних вузлів і призначив післяопераційне лікування. Повністю задоволений даною клінікою та персоналом.
Юрій
Ужгород, 29.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашому медичному центрі, є одним з найбільш безпечних та ефективних методів лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Полянський Павло Антонович

Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія , 21.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.