0 800 30 11 77

Відгук від Михайло 13.04.2021

Відмінний комунікабельний персонал і лікарі. Хороші умови операції і перебування в стаціонарі. Окремо висловлюю подяку оперував мене уролога Войчуку Богдану Дмитровичу за виконану роботу, чуйність і підтримку до і після операції; а також анестезіологу Малясову Ярославу Олеговичу за хороший і міцний сон під час операції. Сподобалося абсолютно все, рекомендую!
Михайло
Харків, 13.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайле. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова про наших фахівців. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було комфортним і результативним. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Войчук Богдан Дмитрович

У підлітковому віці з'явився фімоз, почав шукати в інтернеті вирішення цієї проблеми, натрапив на чудового фахівця Богдана Дмитровича. Записався на прийом, і прийшов на консультацію, лікар підтвердив діагноз і почав розповідати про операцію циркумцизію, розповів, як вона проходитиме, як відновлюватиметься після неї і так далі. Здав аналізи, Богдан Дмитрович подивився...
Георгій , 01.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.