Відгук від Марина Коровкіна 14.03.2021

Добридень! Хотілося б залишити відгук про лікування (хоч ми тільки недавно стали на цей шлях з Новіковою Анною Ігорівною). Дуже довго я вирішувалася на те, що б закінчити з самолікуванням і піти до фахівця, нарешті в свої 27 до мене дійшло, що проблемну шкіру потрібно лікувати не самоподобрвннимі препаратами з аптеки, порадами з інтернету і багатообіцяючою уходовой косметикою з реклами, а проблему потрібно шукати всередині. Почали ми цей шлях в кінці січня, після здачі аналізів Анна Ігорівна порекомендувала плазмоліфтінг, само собою пояснивши що це і для чого (так само за результатами аналізів було призначено лікування: протирання і препарати). Сьогодні 14 березня, і як же я приємно здивована, дивлячись на себе в дзеркало, що за цей короткий термін (хоча проблеми зі шкірою у мене почалися в підлітковому віці і так і не пройшли - скажімо років - 10 байдикування) я бачу в відображенні не 15-річного обсипаного підлітка, а дуже навіть симпатичну молоду дівчину
Марина Коровкіна
Харків, 14.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ради, що звернення в клініку було для Вас комфортним і результативним. Ми розуміємо, дерматологічні проблеми доставляють чимало дискомфорту в повсякденному житті. Тому важливо звертатися за кваліфікованою допомогою. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - клініки нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Наші лікарі-дерматологи комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги особливості кожного. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Новікова Ганна Ігорівна

Дуже уважний лікар, все робить якісно. Прийшла з проблемою висипання на шкірі, запропонували плазмоліфтинг. Я погодилася і не шкодую, лише після двох процедур шкіра стала набагато краща. Це звичайно боляче, але воно того варте. Рекомендую саме цю клініку і саме цього лікаря!)
Евгенія , 16.03.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки