Відгук від Ольга 22.09.2020

Добрий день. Хочу висловити щиру подяку лікарю-проктологу Полянському Павлу Антоновичу. За професіоналізм у своїй роботі, за успішно проведену операцію по видаленню зовнішніх гемороїдальних вузлів за допомогою лазера, яка пройшла безболісно і швидко. Всім у кого виникають такі проблеми рекомендую звертатись в “On Clinic”.
Ольга
Ужгород, 22.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Полянського Павла Антоновича виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики лікування, що застосовують спеціалісти «ОН Клінік», допомагають позбутися проктологічних проблем швидко, безболісно, без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та рівнем медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Полянський Павло Антонович

Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія , 21.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки