Відгук від Анатолій 11.09.2020

Звернувшись в ОН Клінік був приємно здивований компетенцією і ввічливістю персоналу. Лікар Полянський Павло Антонович має професійний підхід до пацієнта. Дякую лікарю, що він допоміг позбутися моєї проблеми швидко, безболісно та без затримок на записаний час. Лікуванням задоволений. Рекомендую ОН Клінік всім.
Анатолій
Ужгород, 11.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Полянського Павла Антоновича виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики, що застосовують спеціалісти клініки, допомагають проводити лікування швидко, безболісно, без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс та індивідуальний підхід. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та рівнем медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Полянський Павло Антонович

Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія , 21.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки